envicentrum PRO KRAJINU Vysoké Pole

Spustili jsme nové webové stránky!

Aktuality

Otevřené neděle na Envi

Datum: 2. 7. 2021

Otevřené neděle na Envi
V neděli 4. července začínají opět otevřené neděle na Envi. Budeme zde od 13:00-17.00 pro Vás. Můžete si projít areál a také si budete moci koupit nějaký malý upomínkový suvenýr nebo pohled z Envi v našem malém obchůdku. Těšíme se na Vás

#

Návštěva Envicentra

Datum: 21. 4. 2021

Zdravíme všechny návštěvníky Envicentra pro časté dotazy zveřejňujeme informace k návštěvě Envi.
Otevírací doba Envicentra a areálu:
Envicentrum kancelář v pracovní dny do 14 hod.
Areál a okolí po celý týden bez omezení.

Změna adresy

Datum: 26. 3. 2021

Pozor na Envicentrum proběhla změna doručovacích adres. Původní emailové adresy jsou již nefunkční. Nové adresy jsou na našich stránkách a jsou brtisova@envicentrum.cz a zvonkova @envicentrum.cz. Pište prosím pouze na tyto adresy.
Děkujeme a přejeme hezký den

Pobytový tábor pro rodiče s dětmi 2021 1

Pobytový tábor pro rodiče s dětmi 2021 - K naší velké radosti, je již tábor plně obsazen!!

Datum: 16. 3. 2021


Prožijte prázdniny se svými ratolestmi v malebné valašské krajině. Prostřednictvím aktivit nabitých bádáním a tvořením poznejte krásy Valašska a objevte jeho poklady. Na věku nezáleží, hrát si můžeme vždy ....

Příměstské tábory na Envi 2021

Datum: 10. 3. 2021

Přihláška na příměstský tábor ke stažení. Přihlášku doručte co nejdříve, osobně po telefonické domluvě (PO - PÁ DO 14.00),nebo mejlem na adresu brtisova@envicentrum.cz. Můžete nechat i v poštovní schránce na Envi. Přihláška ke stažení v PDF na konci zprávy.

Příměstské tábory na Envi 2021

Datum: 3. 3. 2021

Většina s Vás je už jistě zvědavá co o prázdninách s dětmi. Přestože nevíme co nám situace v ČR dovolí, ale snad to vyjde. Stejně jako v loni bychom chtěli uspořádat příměstské tábory pro děti od 4 do 15 let.

Přírustky na Envi 1

Přírustky na Envi

Datum: 26. 2. 2021

Jehňátko , které se narodilo, které se narodili 8. února 2021, už vesele pobíhá venku ve stádě. Ve středu k němu přibylo nové , tentokrát černé. Obě už jsou venku. Pokud se přijedete podívat přes víkend na Envi, respektujte, prosím všechna opatření. Zavírejte branky a nekrmte naše zvířata.

jehňátko

Nový přírůstek na Envi

Datum: 10. 2. 2021

V pondělí se nám narodilo naše první letošní jehňátko, zatím je ve chlévě aspoň troch v teple. Jak se trochu oteplí, už bude pobíhat venku s ostatním stádem.

Řemeslo dětem aneb Co se v mládí naučíš…

Datum: 16. 10. 2020

Díky operačnímu programu Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika, nám byla podpořena naše žádost projektu Řemeslo dětem aneb Co se v mládí naučíš…

Otevřené neděle na Envi

Datum: 4. 6. 2020

Již několik let máme pravidelně otevřené envicentrum pro veřejnost i v neděli v období od června – do září.